Přednášky a vzdělávání

Nedílnou součástí činnosti společnosti PSYCHIART, s.r.o., je také přednášková činnost, a to jak pro odbornou, tak i pro laickou veřejnost.

Studentům a zaměstnancům ve zdravotnictví nabízíme také možnost absolvovat u nás odbornou stáž.

Pro laickou veřejnost

Formou přednášek a besed naplňujeme vizi reformy psychiatrické péče, osvětovým přístupem směřujeme k destigmatizaci lidí trpících duševní poruchou.

Tyto aktivity jsou určeny především pro naše klienty a jejich blízké, pro zaměstnance úřadů, státní správy, bezpečnostních složek, studenty, ale také pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco vice než jen šokující a často zkreslené zprávy z médií.

Pro odbornou veřejnost a zdravotníky

Přednášky

Přednášky pro odbornou veřejnost jsou zaměřeny na výskyt, diagnostiku a léčbu psychických poruch. Dle potřeb zadavatele jsou upraveny (střední zdravotnický personál, nelékařský personál, lékaři dle specializací). Přednášky jsou akreditovány Českou lékařskou komorou a ohodnoceny kredity v rámci celoživotního vzdělávání lékařů a zdravotníků. 

Studentské stáže

U nás můžete absolvovat stáže v rámci pregraduálního a postgraduálního studia (praktická součást studia zdravotních oborů středních a vysokých škol, předatestační příprava a náplň v rámci klinických specializací). 

Jsme akreditovaným pracovištěm pro vzdělávání v oboru klinické psychologie.

S kým dlouhodobě spolupracujeme

Neostýchejte se nás kontaktovat, ať již hledáte pomoc pro sebe, nebo pro někoho blízkého…

POBOČKA VESELÍ NAD MORAVOU

Masarykova 114,
698 01 Veselí nad Moravou

Telefon: (+420) 518 325 574
Email: info@psychiart.cz

 

POBOČKA KYJOV

byla ke dni 31. 3. 2020 uzavřena
a nebude již v provozu…

Kontaktujte nás prosím na pobočce ve Veselí nad Moravou